Odpowiedź :
Odpowiedź:
zad.1
12kA = 12000A
0,7 mikro m = 0,0000007 m
7,5 g = 0,0075 kg
8,5 min = 510 s
0,5km^2 = 500000m^2
7cm^2 = 0,0007m^2
108km/h = 30m/s
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
zad.1
12kA = 12000A
0,7 mikro m = 0,0000007 m
7,5 g = 0,0075 kg
8,5 min = 510 s
0,5km^2 = 500000m^2
7cm^2 = 0,0007m^2
108km/h = 30m/s
Wyjaśnienie: