Odpowiedź :
Odpowiedź:
60 km -1h
20 km -x
20 *1 : 60= 20:60 = 20/60= 20 minut
Żeby pokonać dystans o dł. 20 km , samochód musi jechać 20 minut
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
60 km -1h
20 km -x
20 *1 : 60= 20:60 = 20/60= 20 minut
Żeby pokonać dystans o dł. 20 km , samochód musi jechać 20 minut
Szczegółowe wyjaśnienie: