Antonservetnyk77go Antonservetnyk77go Matematyka Rozwiązane Kupiłem 3 kg cukierków Hedgehog i 2 kg cukierków Rose. Średnia cena zakupionych cukierków to 189 zł. Ile kosztuje 1 kg cukierków "Rose", jeśli 1 kg cukierków "Jeż" kosztuje 181 zł.