👤

za 8 jednakowych segregatorów zapłaciła 32zl
ile kosztował 1 segregator.


Odpowiedź :

32:8 = 4 odp.: Jeden segregator kosztował 4 zł


Odpowiedź:

Skoro segregatory były takie same dzielimy 32 na 8

32:8=4

odpowiedz jeden segregator kosztuje 4 zł