Proszę pomóżcie mi Daje NAJ!!!!!!

Odpowiedź:
Odp A
18 km/h = 18000 m/h
1h=60min
18000m - 60min
300m - x
x = 300m x 60 min / 18000m
x = 18000min / 18000
x = 1min