Pomoże ktoś? Zadanie na zdjęciu jest z fizyki, termin mam do 21.00. Od razu dziękuję za pomoc.

Odpowiedź:
v = 2m : 7s = 0,29 m/s
v = 2m : 4s = 0,5 m/s
v = 2m : 1s = 2 m/s
Wyjaśnienie: