Odpowiedź :
Odpowiedź:
Dane Obliczyć Wzór
t = 0,1 s s = ? s = v*t/2
v = 1450 m/s
Rozwiązanie
s = v*t/2 ponieważ sygnał biegnie do dna i z powrotem
s = 1450 m/s * 0,1 s /2
s =72,5 m
Odp. Jezioro ma głębokość 72,5 m
Odpowiedź:
Dane Obliczyć Wzór
t = 0,1 s s = ? s = v*t/2
v = 1450 m/s
Rozwiązanie
s = v*t/2 ponieważ sygnał biegnie do dna i z powrotem
s = 1450 m/s * 0,1 s /2
s =72,5 m
Odp. Jezioro ma głębokość 72,5 m