Odpowiedź :
Odpowiedź:
5,75:2,5=2,30zł= cena za 1 kg jabłek kupionych przez Olka
7,20: 2,3≈3,13 zł= cena za 1 kg jabłek kupionych przez Izę
Tańsze jabłka kupił olek
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
5,75:2,5=2,30zł= cena za 1 kg jabłek kupionych przez Olka
7,20: 2,3≈3,13 zł= cena za 1 kg jabłek kupionych przez Izę
Tańsze jabłka kupił olek
Szczegółowe wyjaśnienie: