Odpowiedź :
Odpowiedź:
a = 5 m/s²
t = 5 s
------------------
v = ?
v = v₀ + at
v₀ = 0
v = 0 + 5 m/s² · 5 s = 25 m/s
v = 25 m/s = 90 km/h
(rekord to ok. 45 km/h :)))) Antek na olimpiadę)
Wyjaśnienie:

Odpowiedź:
a = 5 m/s²
t = 5 s
------------------
v = ?
v = v₀ + at
v₀ = 0
v = 0 + 5 m/s² · 5 s = 25 m/s
v = 25 m/s = 90 km/h
(rekord to ok. 45 km/h :)))) Antek na olimpiadę)
Wyjaśnienie: