Odpowiedź :
Odpowiedź:
R = 2002 Ω
U = 230 V
---------------------------
I = ?
I = U/R = 230V/2002Ω ≈ 0,115 A
I = 0,115 A
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
R = 2002 Ω
U = 230 V
---------------------------
I = ?
I = U/R = 230V/2002Ω ≈ 0,115 A
I = 0,115 A
Wyjaśnienie: