Odpowiedź :
Odpowiedź:
R = 10 Ω
U = 4,5 V
----------------
P ?
I = U/R = 4,5V/10Ω = 0,45 A
P = U*I = 4,5V * 0,45A = 2,025 W
Odp. P = 2,025 W
Odpowiedź:
R = 10 Ω
U = 4,5 V
----------------
P ?
I = U/R = 4,5V/10Ω = 0,45 A
P = U*I = 4,5V * 0,45A = 2,025 W
Odp. P = 2,025 W