👤

POMOCY POTRZEBUJĘ TO ZA 10 MINUT
oblicz gęstość 27 g substancji o objętości 9 cm3


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Dane:

m=27g

V= 9 cm³

Szukane:

d=?

d=m/V

Obliczenia:

d=27g/9cm³

d=3 g/cm³

myśle że dobrze

Go Studier: Inne Pytanie