👤

ile wynosi praca którą wykonuje urządzenie o mocy 25 W w czasie 2h plss na już​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Dane:

P=25W

t=2h=7200s

szukane:

W=?

P=W/t

W=Pt=25*7200=180000J

Go Studier: Inne Pytanie