Pls pomocy!!! Daję Naj <3
Na podstawie cen towarów str. 196 wykonaj zadanię : KASIA kupiła 7 bułek, 35 dag kiełbasy, 150g polędwicy, 0,65kg sera i 2 kostki masła. Wszystkie obliczenia pisemne.
Z góry Dzięki. Szybko potrzebuje na teraz... pls
