👤

na teraz!!!!!!!!!! plisssss​

Na Teraz Plisssss class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

2 kg jabłek po 2,30 zł za 1 kg

2 kg gruszek pa 5,45 zł za 1 kg

Ma 50 zł

Sprzedawca wydał jej:

50-(2*2,30+2*5,45)=50-(4,60+10,90)=50-15,50=34,50 zł

Mam nadzieję, że dobrze :)