Odpowiedź :
Odpowiedź: 1 h dziennie, czyli 7 h w tygodniu. Wzór: 1100W * 7h = 7700Wh = 7.7 kWh
Odpowiedź: Pralka przez tydzień zużyje 7.7 kWh (kilowatogodzin).
Wyjaśnienie:
Odpowiedź: 1 h dziennie, czyli 7 h w tygodniu. Wzór: 1100W * 7h = 7700Wh = 7.7 kWh
Odpowiedź: Pralka przez tydzień zużyje 7.7 kWh (kilowatogodzin).
Wyjaśnienie: