👤

lle złotych trzeba zapłacić za 10 kg jabłek po cenie hurtowej? Ile kosztuje
10 kg jablek po cenie detalicznej? Zosia i Basia rozwiązywały to zadanie
dwoma różnymi sposobami


plis na teraz potrzebuje daje naj​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

4 zł : 2 kg = 2zł za kg

4,50zł : 1,5 kg = 3 zł za kg

1,75zł : 0,7 kg = 2,50 za kg