👤

Wiedząc, że masa O-16u masa H=1u, to stosunek masowy H:0 W H20 wynosi
2:1
1:8
1:2
2:16​


Odpowiedź :

mH2O=2*1u+16u

Stosunek masowy:

mH:mO=2:16=1:8

Go Studier: Inne Pytanie