Odpowiedź :
Odpowiedź:
Żeby zadanie było dobrze, musisz wstawić swoje dane, ja tu pokażę przykładowe.
E = mv2/2
m = 50 kg
v = 5 m/s
E = 50 x (5x5)
E = 50 x 25 = 1250 J
Odpowiedź:
Żeby zadanie było dobrze, musisz wstawić swoje dane, ja tu pokażę przykładowe.
E = mv2/2
m = 50 kg
v = 5 m/s
E = 50 x (5x5)
E = 50 x 25 = 1250 J