👤

4. Skorzystaj z informacji podanych na ilustracji i odpowiedz na pytanie
jabłka 2,80zół/kg 5,50zł/kg
A) ile trzeba zapłacić za 1,45 kg jabłek i cytrynę ważąćą 14 dag
b) ile wazy jablko za ktore trzeba zaplacic 56 gr