Odpowiedź :
Odpowiedź:
2,3 * 25 = 57,50zł
1,9 * 16 = 30,40zł
Suma = 87,90zł
87,90zł : 3 = 29,30zł
Odp: Każda Monika zapłaciła 29zł i 30 groszy.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
2,3 * 25 = 57,50zł
1,9 * 16 = 30,40zł
Suma = 87,90zł
87,90zł : 3 = 29,30zł
Odp: Każda Monika zapłaciła 29zł i 30 groszy.
Szczegółowe wyjaśnienie: