Piotrekkowalik3112go Piotrekkowalik3112go Matematyka Rozwiązane pani jola kupiła 1,5 kg twarogu po 13 zł za kg i 0,85 kg szynki po 24 zł za kg . Za co zapłaciła więcej i o ile więcej