Odpowiedź :
Odpowiedź:
h = 12 cm
a = 3*12 cm = 36 cm
P = 0,5*a*h = 0,5*36*12 = 216
P = 216 cm² = 2,16 dm² = 0,0216 m²
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
h = 12 cm
a = 3*12 cm = 36 cm
P = 0,5*a*h = 0,5*36*12 = 216
P = 216 cm² = 2,16 dm² = 0,0216 m²
Szczegółowe wyjaśnienie: