Odpowiedź :
Gęstość zaludnienia = Liczba ludności : Powierzchnię terytorium
Gęstość zaludnienia = 8 000 000os : 52 100 000 km²= 0,15 os/km²
Odp. Gęstość zaludnienia wynosi 0,15 os./km²
(:
Gęstość zaludnienia = Liczba ludności : Powierzchnię terytorium
Gęstość zaludnienia = 8 000 000os : 52 100 000 km²= 0,15 os/km²
Odp. Gęstość zaludnienia wynosi 0,15 os./km²
(: