W pewnym sklepie 1 kg mandarynek kosztował z zł a 1 kg gruszek także kosztował z zł. Dane są wyrażenia:

odp: chyba C
nie wiem dokładnie (zaraz napisze dokładną, bo teraz mam lekcję)