👤

Jaką prace wykonuje dziewczynka ,ktura naciska na sztywną ściane siłą o wartości 50N wczasie 5 sekund?.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

W = 0

Wyjaśnienie:

W = F * s

F = 50 N

s = 0 m (ściana nie ruszyła z miejsca :(

W = 50N * 0m = 0 J