👤

W sklepie spozywczym Tomek zap)acil 14. 76zl za 3/5kg. Sera. W kolejnym sklepie zauwazyl. Ze ten sam ser jest tanszy-1kg kosztuje. 21. 20zl. Oblicz ile zaoszczedzilby kupujac taka sama ilosc tego seraw drugim sklepie zamiast pierwszym

.