👤

Pani teresa kupiła 1,5 m podszewki w cenie 15 zł za metr i 2,2 metrów materiału w cenie 34 zł za metr. Ile zapłaciła?.

Odpowiedź :

Pani Teresa zapłaciła 97 zł i 30 groszy.
Zobacz obrazek XzadaniaXrozwiązania

Go Studier: Inne Pytanie