Odpowiedź :
Odpowiedź:
100 *2g= 200 g= 20 dag.
45 dag - 20dag= 25 dag.
Pusta puszka waży 25 dag.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mnożymy ilość torebek ( 100szt.) przez 2g= 200g = 20dag.
od 45 dag odejmujemy 20 dag i mamy wagę pustej puszki, czyli 25 dag.
Odpowiedź:
100 *2g= 200 g= 20 dag.
45 dag - 20dag= 25 dag.
Pusta puszka waży 25 dag.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mnożymy ilość torebek ( 100szt.) przez 2g= 200g = 20dag.
od 45 dag odejmujemy 20 dag i mamy wagę pustej puszki, czyli 25 dag.