Odpowiedź :
Odpowiedź:
1,8kg*3,40=6.12 cena za jabłka
2,5*3,50=8,75 cena za gruszki
----------
14,87 tyle zapłaciła .
200- 6,12 -8,75=185,13
185,13 tyle otrzymała reszty Kasia z 200 płacąc banknotem .
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1,8kg*3,40=6.12 cena za jabłka
2,5*3,50=8,75 cena za gruszki
----------
14,87 tyle zapłaciła .
200- 6,12 -8,75=185,13
185,13 tyle otrzymała reszty Kasia z 200 płacąc banknotem .
Szczegółowe wyjaśnienie: