Nie wiem czy to pierwsze mam dobrze do góry i czy mogliście by w całym pomoc

Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
1 m=100 cm
a=1 cm=0,01 m
V=a^3
V=1^3= 1 cm^3=0,000001 m^3