👤

proszę pomocy z góry dzięki​

Proszę Pomocy Z Góry Dzięki class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

5 pokoi dwuosobowych + 3 pokoje jednoosobowe = 485euro

3 pokoje dwuosobowe + 1 pokój jednoosobowy = 255euro

485euro - 255euro = 230euro - cena za 2 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje jednoosobowe

230euro : 2 = 115euro - cena za jedną noc w pokoju dwuosobowym i jednoosobowym

Go Studier: Inne Pytanie