Potrzebuje te dwa zadania na teraz!!! Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź z wytłumaczeniem:) zadania w załączniku

Odpowiedź:
540g=54dag
54dag=2.70zł / : 54
1dag=0,05zł / * 85
85dag=4,25zł
Odp. 85dag truskawek kosztuje 4,25zł.