👤

proszę o szybką odpowiedź daje naj​

Proszę O Szybką Odpowiedź Daje Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

6)

3*(55zł) do 4*(55zł)

165zł do 220zł

Razem pani Kasia miała 385zł

7)

3,40zł:5=0,68zł

16 *0,68zł=10,88zł

16 lizaków kosztuje 10,88zł

Go Studier: Inne Pytanie