znowu przeciek, ktos pomoze prosze dam naj

Odpowiedź:
odpowiedź będzie że w drodze powrotnej pan Mirek jechał o 30km/h szybciej
Szczegółowe wyjaśnienie:
100km = 2 godziny
czyli 50km/1h
drogą powrotną jechał 45 minut krócej czyli 2godizny - 45 minut = 1h i 15 minut = 75 minut
czyli 75minut na 100 km
= 80km/h
czyli 50-80=30
odpowiedź : w drodze powrotnej Mirek jechał o 30km/h szybciej
powinno być dobrze ;)