Witam bardzo proszę o pomoc

mO=16 g
mX:mO=5:2/*8
40:16
Metal o masie 40 g to wapń (Ca)
Wzór tlenku: CaO
1,5*10^23 cz---x g
6,02*10^23 cz---56 g
x=13,95 g