Odpowiedź :
Odpowiedź:
za tyle zł kupisz 1,6 pomarańczy
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1,6 kg (1 i 3/5 kg)
Szczegółowe wyjaśnienie:
10zł : 6,25zł za kilogram = 1,6 kg
Odpowiedź:
za tyle zł kupisz 1,6 pomarańczy
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1,6 kg (1 i 3/5 kg)
Szczegółowe wyjaśnienie:
10zł : 6,25zł za kilogram = 1,6 kg