Katarzynkap55go Katarzynkap55go Matematyka Rozwiązane pani Ela porównywała ceny kapsułek do prania opakowanie zawierające 60 kapsułek kosztowało 58 zł a opakowanie 33 sztuk 30 zł w którym opakowaniu kapsułki są tańsze zapisz obliczenia