Odpowiedź :
f = 85,6 GHz = 8,56 × 10 × 10⁶ Hz = 8,56 × 10⁷ Hz
v = 300 mln m/s = 3 × 10² × 10⁶ m/s = 3 × 10⁸ m/s
lambda = v/f = 3 × 10⁸ m/s / 8,56 × 10⁷ Hz = 0,35 × 10 m = 3,5 m
f = 85,6 GHz = 8,56 × 10 × 10⁶ Hz = 8,56 × 10⁷ Hz
v = 300 mln m/s = 3 × 10² × 10⁶ m/s = 3 × 10⁸ m/s
lambda = v/f = 3 × 10⁸ m/s / 8,56 × 10⁷ Hz = 0,35 × 10 m = 3,5 m