Odpowiedź :
Odpowiedź:
U = 230 V
I = 4 A
cosφ = 0,85
---------------------------
P = ? (moc czynna)
S = U*I (moc pozorna)
cosφ = P/S
P = S*cosφ = U*I*cosφ = 230V*4A*0,85 = 782 W
P = 0,782 kW
Odpowiedź:
U = 230 V
I = 4 A
cosφ = 0,85
---------------------------
P = ? (moc czynna)
S = U*I (moc pozorna)
cosφ = P/S
P = S*cosφ = U*I*cosφ = 230V*4A*0,85 = 782 W
P = 0,782 kW