Odpowiedź :
Odpowiedź:
12 x - 23,80 = 8 x +5,80
12 x - 8 x = 5,80 + 23,80
4 x = 29,60 / : 4
x = 7,40
=======
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Odp. Butelka soku kosztuje 7,40 zł.
Rozwiązanie na zdjęciu.

Odpowiedź:
12 x - 23,80 = 8 x +5,80
12 x - 8 x = 5,80 + 23,80
4 x = 29,60 / : 4
x = 7,40
=======
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Odp. Butelka soku kosztuje 7,40 zł.
Rozwiązanie na zdjęciu.