👤

proszę bardzo bardzo szybko odpowiedz​

Proszę Bardzo Bardzo Szybko Odpowiedz class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

5*2=10zl 22zl-10zl=12zl 12zlpl:4=3zl

Odp .kilo jabłek kosztuje 3 zzll 10zl

Szczegółowe wyjaśnienie: