Odpowiedź :
Odpowiedź:
Proszę bardzo
2,50zł * 2,40kg = 6zł
4zł * 1,73kg = 6,92zł
6zł + 6,92zł = 12,92zł
Odp. : Pan Karol zapłacił 12,92zł za wszytskie owoce.
Chyba dobrze, mam nadzieję że pomogłem
Odpowiedź:
Proszę bardzo
2,50zł * 2,40kg = 6zł
4zł * 1,73kg = 6,92zł
6zł + 6,92zł = 12,92zł
Odp. : Pan Karol zapłacił 12,92zł za wszytskie owoce.
Chyba dobrze, mam nadzieję że pomogłem