Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = U * I
I = 22 A
U = 230 V
P = 5060 W
P urządzeń = 1800 + 2500 + 600 = 4900 W
4900 W < 5060 W
Odp. Tak, można
Odpowiedź:
P = U * I
I = 22 A
U = 230 V
P = 5060 W
P urządzeń = 1800 + 2500 + 600 = 4900 W
4900 W < 5060 W
Odp. Tak, można