Go Studier
👤
Zuxa2Okogo
Zuxa2Okogo
Fizyka
Rozwiązane
pomoże ktoś w tym zadanku?
Odpowiedź :
Kacper0104go
Kacper0104go
a= ΔV/t
a=0,6 m/s : 2 s
a=0,3 m/s^2
F=m*a
F=1kg * 0,3 m/s^2
F=0,3 N
Odp.: Siła powodująca ten ruch jest równa 0,3 N.
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 24+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Studier: Inne Pytanie
Pomocy Funkcje....
Ile Energii Potrzeba, Aby Stopić 2kg Złota. Temperatura Początkowa Wynosi 15 Stopni Celsjusza.
Proszę O Pomoc Jak Najszybciej!! Z Góry Dziękuję
Zadanie 3 Proszę O Pomoc
Pomoże Ktoś W Zadaniu Numer 7? Pls
Podpisz Elementy Przedstawione Na Grafice: A) B) C) D)
Błagam Pomocy Kl 5 Dam 50 Punktów Niemiecki Możecie Cokolwiek Wstawić Tam Jak Trzeba O Sobie Napisać
Wyznacz Wartość Oporu Przewodnika Jeśli Płynie Przez Niego Prąd O Natężeniu 5A. Napięcie Jest Równe 7V
Kim Był Major Płut? Kim Był Kapitan Ryków? Jaką Rolę Pełnili W Poemacie ,,Pan Tadeusz"? Prosiłabym Aby To Nie Były Krótkie Odpowiedzi I Tak Samo Aby Nie Były P
Potrzebuje Informacji O Kulturze Polski Pod Zaborami Szybko Daj Naj!
Oblicz Wartość Ładunku Elektrycznego Przepływającego W Ciągu 3 Godzin W Przewodzie, W Któym Płynie Prąd Stały O Natężeniu 5 A.
Jak Zwiększyć Ludność Polski