👤

Zosia kupiła 7 bułek. Podała Pani ekspedientce monetę 2 złotową i otrzymała 25 groszy reszty. Ułóż równanie, które pozwoli ci obliczyć cenę jednej bułki.

PROSZĘ O POMOC!