Odpowiedź :
1.
F=650N
s=350cm=3.5m
W=F*s
W=650N*3.5m=2275J
W=2275J
2.
W=8kJ=8000J
F=500N
W=F*s |:F
W:F=s
s=8000J:500N=16m
s=16m
3.
P=2000W
t=10min=600s
P=W:t |*t
P*t=W
W=2000W*600s=1200000J=1.2MJ
W=1.2MJ
4.
W=35kJ=35000J
t=14s
P=W:t=35000:14=2500W=2.5kW
P=2.5kW