Odpowiedź :
Odpowiedź:
S = 12 *t
lub
S = 4*( t + [tex]\frac{1}{6}[/tex] )
zatem
12 t = 4 t + [tex]\frac{2}{3}[/tex]
8 t = [tex]\frac{2}{3}[/tex]
t = [tex]\frac{1}{12}[/tex]
więc
S = 12 km/h * [tex]\frac{1}{12}[/tex] h = 1 km
Szczegółowe wyjaśnienie: