Korzystając z wykresu, oblicz masę ciała. Zapisz obliczenia

Odpowiedź:
a = 4 m/s²
F = 3 N
----------------------
m ?
F = m*a /:a
m = F/a
m = 3N/4m/s² = 3/4 kg = 0,75 kg
m = 0,75 kg