ser kosztuje 24,80 zł za 1 kg. Oblicz, ile to kosztuje:

Odpowiedź: a = 12,40 b = 6,20zł c = 2,48 zł d= 24,80 - 6,1 = 18,7 e =37,20 f= 26,04
Szczegółowe wyjaśnienie: